Uwaga zamykamy Serwis TopFirmy. Informacja w Regulaminie

O nas

Serwis TopFirmy.pl to innowacyjny katalog firm umożliwiający swoim użytkownikom umieszczenie szczegółowej informacji o firmie dzięki rozbudowanym, funkcjonalnym wizytówkom. Pozwala na stworzenie własnego miejsca w sieci bez zbędnych formalności i opłat związanych z rejestracją domeny, wykupieniem hostingu czy zakładaniem strony internetowej.

TopFirmy.pl - najprostszy sposób na Twoją stronę firmową!

Zakładając wizytówkę użytkownik otrzymuje unikalną domenę, ma możliwość umieszczenia logo firmy, informacji o niej, dodania zdjęć, integracji z serwisami społecznościowymi. Ponadto każda nowo założona strona firmowa trafia do katalogu, co znacznie ułatwi jej odnalezienie potencjalnym klientom, partnerom bądź interesantom.

Płatna wersja konta daje możliwość założenia jednocześnie 5 wizytówek i wybór jednego z wielu szablonów, opracowanych przez najlepszych grafików. Dodatkowo każda z pięciu firm będzie wpisana do 10 kategorii serwisu TopFirmy.pl, co pozwoli na dotarcie do 10 razy większego grona potencjalnych klientów.

Do każdego naszego użytkownika podchodzimy indywidualnie. W przypadku pytań, wątpliwości i sugestii prosimy o kontakt z jednym z naszych specjalistów.

Skontaktuj się z nami

Dodaj swoją firmę!

Najnowsze firmy


zobacz wszystkie

Zostaw swoje dane
- oddzwonimy!